СПАДЩИНА
ОУМ СПАДЩИНА
Організація Української Молоді


Організація Української Молоді

Головна  » Організація Української Молоді

Патріотичний табір "Полки покрови" вже скоро!

Дізнатись ще 
 
Спадщина-фест 2016

«Спадщина-фест» - територія цікавого розвитку для ваших дітей.

Дізнатись ще 
 
Злет на горі Маківка 2016

Традиційний табір "Злет на горі Маківка" від ОУМ "Спадщина" цьогоріч відбудеться з 6 по 9 травня. 

Дізнатись ще 
 
Річниця « 28 мрій»

З 1 по 3 квітня ми святкували 28-му річницю нашої організації. Дійство було частиною тематичного табору, приуроченого до згаданої події , який мав назву «28 мрій». Відповідно до цього, в таборі панувала атмосфера мрійливості та витання у хмарках, проте це не завадило займатися й чимось серйознішим.

 

Дізнатись ще 
 
Свято Коляди 2016
23 січня у приміщенні музею Національно-визвольної боротьби (вул. Лисенка 23а) відбудеться парад молодіжних вертепів «Свято Коляди 2016». Фестиваль проводиться щорічно уже двадцять років , тому став спадщанською традицією, яка символізує завершення різдвяного періоду. 
Під час заходу кожен зможе переглянути низку оригінальних авторських вертепів, приєднатися до спільної коляди, взяти участь у конкурсах та отримати призи. Також глядачі матимуть змогу обрати найкращий, на їхній погляд, вертеп. Хороший настрій та чудові враження гарантуємо! 
Початок о 17.00
Дізнатись ще 
 
Вертепи 2016

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!
А різдвяні свята можна провести весело і цікаво, взявши участь у спадщанському вертепі!

Для цього слід заповнити електронну форму (або зголоситись виховнику) до 15 листопада.

Форма зголошення тут: https://docs.google.com/forms/d/1HYlw_eiFqRX2Uxq4loKwm-S9d9TqwBqyFb3H82AcsrE/viewform

Нагадуємо, що до цього потрібно ставитись відповідально, ходити на репетиції, слухатись режисера і обов’язково бути у Львові на час виступів, які переважно тривають з 7 по 9 січня.
У вертеп можна брати братів-сестер, друзів, які не є учасниками організації)


Дізнатись ще 
 
Полки Покрови 2015

З 30 жовтня до 1 листопада відбувався патріотичний табір «Полки Покрови». Мальовнича природа осінніх Карпат, насичена програма, хороша атмосфера – все це було присутнє під час проведення заходу.

Дізнатись ще 
 
"Арт-табір"

4 дні повного занурення у вир власної фантазії, де кожен відчував себе Великим Митцем, а руки його творили Мистецтво - малюючи, пишучи, складаючи чи показуючи щось. В такій атмосфері проходив відпочинковий "Арт-табір" Організації Української Молоді "Спадщина".


Дізнатись ще 
 
Мілітарний вишкіл "Саламандра" 2015

Десять днів, що загартували тіло та дух, що виховали та навчили, що дозволили пізнати себе та створити команду - це мілітарний вишкіл "Саламандра". Табір відбувався з 13 по 23 липня 2015 року поблизу села Корчин.

Дізнатись ще 
 
Червневий табір "Подих гір"

Цьогорічний сезон літніх таборів відкрив відпочинково-пригодницький табір «Подих гір», що відбувався з 19 по 25 червня в поблизу заповідника ТуСтань.

Дізнатись ще 
 Дізнатись ще 


Copyright © 2017 Створення сайту Веб дизайн сайту Інтелекс.